26 września odbył się kolejny spot grupy śląskich fanów FSO. Tym razem miałem ogromną przyjemność gościć 4 samochody i 7 osób. Na spot dotarł jako pierwszy Robson, po nim zjawił się Misiek_Staszic a na koniec zajechali młody z fafikiem oraz Oli.

Punktem przewodnim była pomoc przy „logistyce przedremontowej”. Co to znaczy niech pozostanie tajemnicą 😉 Po prawie trzech godzinkach „gimnastyki” zaczęło się to co tygrysy lubią najbardziej czyli grill, obficie załadowany wyrobami mięsnymi. Zgodnie z tradycją całokształt czynności związanych z przygotowaniem mięsiwa do spożycia spadł na moje barki ale ponieważ to lubię więc nie narzekam 😉

Po wstępnym napełnieniu brzuchów zrobiliśmy krótką sesję foto-video. Efekty widać na końcu tego artykułu. Autorem większości zdjęć i video jest fafik a zmontowanie wszystkiego do kupy zagwarantował niezawodny Misiek_Staszic.

W między czasie dojechał DJ Illusion z Katką więc rozpaliliśmy grilla ponownie. Na ruszta powędrowały kolejne kilogramy chabaniny. Atmosfera tego deszczowego wieczora została podgrzana w trakcie przeglądania zrobionych wcześniej zdjęć i filmów. Dyskutowaliśmy również o przyszłości powołanej właśnie nowej Sekcji Śląskiej PTK. Padło wiele pomysłów i sugestii więc zapowiada się sporo nowości.

Mimo niezbyt sprzyjającej aury, spot udał się wyśmienicie. Atmosfera była rewelacyjna, głównie dzięki fantastycznym uczestnikom.

Do zobaczenia na kolejnym spocie.

 

Excalibur#1937